TEDER.FM - תדר בפסטיבל הקולנוע ירושלים

14.07.2017

תדר בפסטיבל הקולנוע ירושלים

תדר ופסטיבל הקולנוע בירושלים מציגים:
פופ אפ רדיו בר בחצר הסנימטק -
8 ימים של שידורים חיים - הופעות, תקלוטים, מסיבות ופסקולים

הכל לייב מהמדשאה הקסומה למרגלות הסנימטק ובליווי כל מה שצריך - בירה, פיצה ואוויר הרים.

אחרי הכיף הגדול בשנה שעברה עושה רושם שנולדה מסורת חדשה וגם השנה
התדר עולה לירושלים וחובר לפסטיבל הקולנוע מצוייד בלוח שידורים והופעות
שהולם את אווירת המסך הגדול וחוגג את הקשר הנצחי בין מוזיקה לקולנוע.

מה התכנית?
בכל יום משעה ארבע עד חצות (ולפעמים גם אחרי) נתמקם בחצר הנעימה,
נגיש בירה קרירה, נאכל דברים טעימים ובעיקר נשדר מלא מוזיקה טובה ונארח באולפן
הפתוח שלנו כמה מהלהקות והדיג׳יים שאנחנו הכי אוהבים. אמנם אנחנו לא יכולים לשלוף
את תנור הפיצה שלנו מבית רומנו אבל אנחנו נרגשים לארח את הפיצרייה הירושלמית
הלהטת - פלורה - שמצטרפת אלינו להרפתקה ותדאג שאף אחד לא יסתפק בביגלה מפוקפק.

הלו״ז המלא (לא כולל הפתעות) -

14.7 יום שישי – מסיבת פתיחה תדר
16:00 תוכן פסטיבל – אבנר שביט מארח
17:00 דני ואק
19:00 זילי וגאלו
20:30 יוגו
22:00 יואב סער

אפטר בפרגמון (זילי וגאלו > אנה פאקוטק > ליאת עטר > יוגו)

15.7 יום שבת –
16:00 ג'יימס בר און מציג: "אני לא מאמין שאני בתוך הדבר הזה"
17:00 טלי בן יצחק
18:30 ריו
19:30 יוני שרוני
20:45 תום קורן
22:00 טיגריס

16.7 יום ראשון – שואו קייס לייבל יום ראשון
16:00 תוכן פסטיבל – אבנר שביט מארח
18:00 קוואמי (עדיין לא סופי)
20:00 הופעה דניאל קיצ'לס
21:00 גילי לוי
22:00 הופעה אייל סמסון
23:00 אלון אבנת

17.7 יום שני – זנוביה X פורטונה
16:00 תוכן פסטיבל – אבנר שביט מארח
17:00 סקולמאסטר
19:00 זנוביה
21:00 פורטונה

18.7 יום שלישי
16:00 תוכן פסטיבל – אבנר שביט מארח
17:00 תקלוט שקיעה – קולומבוס מגזין
18:00 אמיר מנשהוף
19:00 וולטר
20:30 רייסקינדר לייב
21:30 פאקוטק אנה + סוזאנה

19.7 יום רביעי – שואו קייס רעש האוור רקורדס
16:00 תוכן פסטיבל – אבנר שביט מארח
17:00 שאול
18:30 איליה גורביץ'
19:30 סיגי
20:30 מארקי פאנק – פסקול חי
21:30 הופעה 'הינום בגיא בן הינום'
22:30 עופר טיסר

20.7 יום חמישי – שואו קייס הדיסקוטק של סטארק + אפטר במזקקה
16:00 תוכן סינמטק – אבנר שביט מארח
17:00 תקלוט שקיעה – איליה
19:00 אבישי דקל
20:30 קסן לייב
22:00 עמית סטארק

21.7 יום שישי – שואו קייס אוגנדה
16:00 מודלז / קונפיוזד מאשינז - בק 2 בק
18:00 אקיוט לייב
18:45 אביגד ואיתמר ווינר
20:15 אור אדרי
21:00 רונה מלכין
22:30 בוריס

22.7 יום שבת – מסיבת סגירה
16:00 תוכן פסטיבל – אבנר שביט מארח
17:00 תאי רונה
19:00 הקטיק
20:30 הפתעה
22:00 אסף שמואל

עוד באתר